Macera dolu bir hayat iyidir; tutarlı kahve lezzeti daha iyidir

kahve-kremasi

Bon Aroma

Bon Aroma kahveleri, zengin aroması ve tutarlı kalitesi sebebiyle tüm dünyada sevilerek tüketilmektedir.

Bu kahveler dünyanın en iyi plantasyonlarından çeşitli stiller sunmak için özel olarak seçilmektedir.

Profesyonel ekibimiz; sizin keyifle kahve tüketmeniz için en iyi kahve çekirdeklerini bulmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde tadımlar ve denemeler yapmaktadır.

bon aroma kalite standartları

Üretimin tüm aşamaları, tedarik aşamasından başlayarak işleme ve paketleme ile depolama alanının son aşamasına kadar çeşitli standartlara tabidir. Hammadde, paketleme ve üretim proseslerimizin tamamı, son üründe bulunan emniyet ve kalite ile ilgili olarak analiz edilir ve değerlendirilir. Buna ek olarak, hammaddelerin her bir grubu hem iç laboratuvarımız tarafından hem de akredite olmuş dış laboratuarlar tarafından fizikokimyasal ve mikrobiyolojik incelemelere tabi tutulmaktadır. Prosedürlerimiz sürekli denetlenir, belgelenir ve güncellenir.

Bon Aroma Kalite Yöneticileri, dünyanın en iyi kahve karışımlarını araştırmak için sürekli seyahat ederler. Onlar sadece en kaliteli çekirdekleri seçmekle kalmaz aynı zamanda kahvenin plantasyonda nasıl büyüdüğünü de kontrol eder. Ancak bu şekilde, en iyisini sunduklarından emin olabilirsiniz.

instant-kahve

Online sipariş için tıklayın!

Start typing and press Enter to search